facebook
napisz
dojazd

Klub Futurysta to połączenie innowacji z tradycją
Przez ponad 50 lat tworzymy Wasze najlepsze wspomnienia. Na naszym parkiecie bawiło się już kilka pokoleń, które do dziś wspominają te szalone czasy, a ponad to wciąż Nas odwiedzają! Futurysta to miejsce dla każdego.

Domeną klubu była, jest i zawsze będzie:
>> DOBRA ZABAWA <<

Muzyka dostosowana jest do potrzeb najbardziej wybrednych słuchaczy. Gramy to, co lubicie! Na naszej scenie prezentują swoje umiejętności najlepsi DJe i prezenterzy.

Gdy podczas imprezy przyjdzie pora na orzeźwienie, czekają na Was dwa w pełni wyposażone bary a za nimi piękne barmanki i przystojni barmani, którzy w przygotowanie Waszych drinków włożą całe swoje serce.

Strefa VIP to miejsce, które zarezerwowane jest dla najbardziej wymagających. Wygodna loża mieszcząca nawet 16 osób czeka właśnie na Ciebie i Twoich znajomych! Zajmujemy się organizacją imprez z okazji obrony tytułów naukowych, urodzin, wieczorów kawalerskich, panieńskich oraz wielu innych.

Oferujemy wynajęcie klubu na imprezy zamknięte. Imprezy urodzinowe, cateringowe, bale, imprezy firmowe oraz wiele innych. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Was wszystko!

Więcej informacji o imprezach na Facebooku!

copyright 2015 futurysta.pl | made by lightcube